klimaenergy.cz

ZÍSKAL JSEM KOTLÍKOVOU DOTACI

Klienti, kteří úspěšně podali žádost o kotlíkovou dotaci a získali tak příspěvek na výměnu starého kotle na tuhá paliva stojí nyní před samotnou realizací - montáží tepelného čerpadla. V podstatě je to velmi jednoduché, stačí poptat CERTIFIKOVANOU INSTALAČNÍ FIRMU, jako je KLIMA ENERGY, která patří DO SEZNAMU ODBORNÝCH DODAVATELŮ a nabídne Vám pouze TEPELNÉ ČERPADLO ZAPSANÉ DO SEZNAMU CERTIFIKOVANÝCH VÝROBKŮ (SVT kód).

Kotlíková dotace zařídíme až do konce

Poté k Vám na místo vyrazí vzdělaný a zkušený odborník, který dle tepelných ztrát rodinného domu určí výkon tepelného čerpadla, shlédne vhodné umístění a zpracuje Vám zdarma a nezávazně cenovou nabídku na dodání a instalaci tepelného čerpadla.

Po instalaci a zprovoznění tepelného čerpadla Vám pak pomůžeme dodat na Ministerstvo životního prostředí veškeré potřebné dokumenty, aby Vám kotlíkovou dotaci proplatili! Tím ale naše práce nekončí, předvyplníme Vámi protokol ČEZ, abyste získali na celý dům 20 hod snížený tarif.

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a ozvěte se nám hned!

Rádi Vám zdarma a nezávazně zpracujeme nabídku na tepelné čerpadlo, včetně montáže a pomůžeme Vám kotlíkovou dotaci dotáhnout do konce!

Na KLIMA ENERGY se můžete spolehnout! Máme zkušenosti a za sebou desítky úspěšných realizací! Fotografie z montáží tepelných čerpadel na kotlíkové dotace můžete shlédnout zde:

REFERENCE

Za naši společnost hovoří výsledky práce a naší prioritou je spokojený zákazník!

Kontaktní formulář