klimaenergy.cz

Blog

20.5.2020

NOVINKA TEPELNÉHO ČERPADLA DAIKIN ALTHERMA 3 H TH

Vysokoteplotní čerpadlo, které dokáže být i při ohřevu vody na 70°C mimořádně tiché.

 

16.3.2020

Prohlášení KLIMA ENERGY s r.o. k aktuální bezpečnostní situaci spojené s šířením koronaviru

Vážení obchodní přátelé, vážení zákazníci,

společnost KLIMA ENERGY s r.o. postupuje v souladu s aktuálními platnými nařízeními Bezpečnostní rady státu ČR v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19.

Dle individuální dohody nadále probíhají plánované montáže klimatizací a tepelných čerpadel. Bez omezení funguje i administrativa a zpracování nabídek.

Všichni naši zaměstnanci jsou informováni o problematice COVID-19 a dodržují přísná hygienická  opatření.

Společnost KLIMA ENERGY prozatím nepřerušila svou činnost.

28.2.2020

INFORMAČNÍ SDĚLENÍ k 1.5.2020

Vzhledem k povaze námi nabízených činností nepřijímáme platby v hotovosti ani platební kartou. Platby přijímáme výhradně bankovním převodem na účet na základě vystavené faktury.

Tímto, se na nás nevztahuje povinnost evidovat tržby v systému EET.

Andrea Matičková BBS, jednatel společnosti

19.1.2020

Proč vytápět tepelným čerpadlem? Jaká je cena takového tepelného čerpadla? 

Proč se vyplatí pořídit si tepelné čerpadlo? 

Tepelné čerpadlo vzduch–voda odebírá teplo z venkovního vzduchu, a tím se docílí velmi úsporného, ekologického a bezobslužného vytápění rodinného domu. Tepelným čerpadlem lze nejen topit, ale i ohřívat užitkovou vodu v zásobníku. Většina výrobců zároveň nabízí tepelná čerpadla s funkcí chlazení. Taková čerpadla využíváme s vysokou účinností po celý rok, když netopí, nebo neohřívají teplou užitkovou vodu, tak mohou chladit. Díky tepelnému čerpadlu máte komfortní teplotu doma po celý rok. Tepelná čerpadla, která umí chladit, chladí buď do podlahového topení anebo velmi účinně vychladí prostor pomocí fancoil klimatizačních jednotek. Tepelným čerpadlem tedy získáváte kompletní řešení v jednom systému topení, ohřevu TUV a chlazení.