klimaenergy.cz

Blog

11.11.2019

Jak získat snížený tarif k tepelnému čerpadlu, tzv. noční proud aneb jaké jsou podmínky uplatnění sazby D 57d

Tepelné čerpadlo patří k nejúspornějším zdrojům vytápení také proto, že po instalaci tepelného čerpadla máte možnosti získat po dobu 20 hod denně sníženou distribuční sazbu D57d, tzn. využívat tzv. noční proud 20 hodin denně na všechny spotřebiče = na celý rodinný dům, a tím tak výrazně ušetřit celkové provozní náklady rodinného domu. 

A co pro získání snížené sazby D57d musíte udělat? Je to velice jednoduché a my Vám s tím rádi pomůžeme. 

21.10.2019

NOVÁ ENERGIE

Česko potřebuje sebevědomý plán, který nám zajistí postupnou nezávislost na spalování fosilních paliv. Právě moderní energetika je klíčem k čisté, dostupné a levné energii. 

Jestli se nechcete spokojit jen s návrhem vlády, podepište výzvu na www.novaenergieceska.cz.

11.10.2019

Proč si pořídit tepelné čerpadlo? Jaká je návratnost investice do tepelného čerpadla? Informace o tom, jak si zlevnit vytápění domu a celkové náklady na dům.

Přemýšlíte o pořízení tepelného čerpadla pro vytápění vašeho domova? Zvažujete, zda jeho výhody skutečně převýší vyšší pořizovací cenu a rádi byste před konečným rozhodnutím znali názor odborníka?

4.6.2019

Jak nastavit Wifi u klimatizace Sinclair - video návod

NASTAVENÍ WIFI U KLIMATIZACE SINCLAIR

1.2.2019

INFORMAČNÍ POVINNOST PODLE ZÁKONA O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ (GDPR) PRO SMLUVNÍ PARTNERY

Informace o zpracování osobních údajů členů statutárních orgánů a kontaktních osob smluvních partnerů a potenciálních smluvních partnerů (GDPR)

Označení správce