klimaenergy.cz

Blog

25.4.2022

Energetické úspory objektu spol. KLIMA ENERGY jsou spolufinancovány Evropskou unií.

Pro naše zákazníky rekonstruujeme v Týništi nad Orlicí prodejnu, kde budete moci shlédnout nejnovější tepelná čerpadla a klimatizace. Energetické úspory objektu spol. KLIMA ENERGY jsou spolufinancovány Evropskou unií.

EU

25.3.2022

ŠKOLENÍ TECHNIKŮ KLIMA ENERGY U VÝROBCE TEPELNÝCH ČERPADEL DAIKIN

Každoroční průběžné proškolování techniků v rámci instalací a servisů tepelných čerpadel ve společnosti KLIMA ENERGY nejen v rámci zachování záručních i pozáručních podmínek výrobců tepelných čerpadel je ve společnosti KLIMA ENERGY samozřejmostí. Certifikovaní technici jsou proškoleni nejen výrobcem, ale vlastní i certifikáty od Ministerstva průmyslu a obchodu pro instalace tepelých čerpadel v rámci dotačních programů Nová Zelená Úsporám a kotlíkové dotace 2022. Na KLIMA ENERGY se můžete spolehnout! Máme zkušenosti a za sebou desítky úspěšných realizací! V případě zájmu o zpracování nezávazné cenové nabídky nebo pokud byste naopak chtěli přidat do našeho týmu volejte prosím tel. 773 13 13 73 anebo pište na info@klimaenergy.cz. Děkujeme za zájem o naše služby!

skoleni daikin

15.11.2021

DOTACE Z PROGRAMU NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM NA TEPELNÁ ČERPADLA I NA KLIMATIZACE JAKO ÚSPORNÝ ZDROJ VYTÁPĚNÍ!

Řekněte si o dotaci z programu Nová zelená úsporám! Od října 2021 lze čerpat dotace na tepelná čerpadla i klimatizace (tepelná čerpadla vzduch vzduch). Vyhněte se zdražení a šetřete provozní náklady na dům, šetřete elektrickou energii a navíc s dotací Vás nečekají vysoké pořizovací náklady.

dotace nova zelena usporam kotlikova dotace

Čerpejte jednodušše dotace na výměnu neekologických zdrojů jako je například kotel na tuhá paliva nižší než 3. třídy, ale i lokálních topidel (např. kamen), elektrokotlů a dalších neúsporných topidel využívaných jako hlavní zdroj tepla a vyměňte je za úsporné a ekologické tepelné čerpadlo, bez obsluhy

dotace vyse dotace

Ozvěte se nám hned, zdarma Vám zpracujeme cenovou nabídku na dodání a instalaci tepelného čerpadla a současně Vám jako našemu zákazníkovi pomůžeme kompletně dotaci vyřídit. 

7.9.2021

JAK ZÍSKAT DOTACI NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM 2021 - 2022? POTŘEBUJETE INFORMACE O NOVÉ ZELENÉ ÚSPORÁM?

PŘEJETE SI ZÍSKAT DOTACI NA TEPELNÉ ČERPADLO VZDUCH - VODA nebo TEPELNÉ ČERPADLO VZDUCH - VZDUCH = KLIMATIZACI?

Zde najdete jednoduchý a stručný souhrn informací, jak získat dotaci, jaké jsou podmíky dotací v programu "NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM"

Na co může získat podporu:

Na výměnu kotle na pevná paliva 1. a 2. emisní třídy, na výměnu lokálních topidel (krby, krbová kamna apod.) a na výměnu elektrického vytápění za systém s tepelným čerpadlem s elektrickým pohonem.

NOVA ZELENA USPORAM