klimaenergy.cz

Zajímavosti

25.2.2021

KLIMATIZACE S DESIGNEM NA MÍRU TOSHIBA HAORI

Designová nástěnná jednotka Toshiba vyšší střední třídy s univerzální koncepcí textilního opláštění, maximální energetickou účinností a standardně integrovaným WiFi modulem. Je určena k použití s venkovní jednotkou single Split 1:1 nebo v kombinaci s dalšími vnitřními jednotkami a Multi venkovní jednotkou pro 2 až 5 místností.

18.12.2020

PF 2021

PŘEJEME VÁM ŠŤASTNÉ A VESELÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VÁNOČNÍCH A V NADCHÁZEJÍCÍM ROCE VŠE DOBRÉ A ZLÉ PRYČ! 

vanoce 2021

19.11.2020

Vysokoteplotní tepelné čerpadlo Daikin tichý chod, záruka 7 let; účinnost A+++ a odborná montáž po celé ČR.

Poradíme Vám s výběrem a pomůžeme s kotlíkovou dotací. Přejete si více informací? Máme pro Vás odborné video přímo od výrobce Daikin o vysokoteplotním tepelném čerpadle Daikin Altherma 3 H HT. 

Ticho znamená komfort. Pokud běží v režimu standardní hlučnosti, hladina akustického tlaku venkovní jednotky je 38 dBA (ve vzdálenosti 3 m) – což je někde mezi ptačím švitořením a tichou knihovnou. Pokud běží v tichém režimu, je akustický tlak snížen na polovinu (35 dBA ve vzdálenosti 3 metry).

18.11.2020

Začíná topná sezóna a vy přemýšlíte jak ušetřit na energiích? Jednoduše s tepelným čerpadlem!

S pořízením tepelného čerpadla navíc ušetříte nejenom svoje měsíční náklady, ale také životní prostředí! Tepelné čerpadlo můžete ovládat zcela jednodušše navíc dnes také prostřednictvím chytrého telefonu i přes internet. Potřebujete pomoc s výběrem tepelného čerpadla? Pomůžeme Vám! Volejte hned tel. 773 131 373 anebo pište na info@klimaenergy.cz

25.9.2020

OCENĚNÍ DAIKIN KLIMATIZACE COMFORA

Němečtí sousedé ocenili klimatizační jednotku Daikin Comfora prvním místem v národní spotřebitelské radě. A my jsme pyšní, že i čeští inženýři ve výrobním závodu v Plzni se podíleli na jejím vývoji. 

Zajímá Vás účinnost klimatizace Daikin Comfora nebo řešíte hlučnost klimatizace a potřebujete více technických informací? 

Kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme.

2.9.2020

Ptáte se proč si do domu pořídit rekuperační jednotku?

Přejete si čisté a zdravější prostředí ve Vašem domě? Přejete si automaticky větrat a přitom šetřit energií? Trápí Vás vlhkost v domě a nemůžete se jí zbavit? Máme pro Vás jednoduché řešení, pořiďte si rekuperační jednotku! Rekuperace Vám bude automaticky větrat celý dům,  navíc bez úniku tepla, a tím pomůže také snížit Vaše náklady na vytápění! Moderní větrací rekuperační jednotky mají dnes nejen úsporný ekonomický provoz, ale také  jsou velmi tiché, takže je prakticky neslyšíte.  

20.5.2020

NOVINKA TEPELNÉHO ČERPADLA DAIKIN ALTHERMA 3 H TH

Vysokoteplotní čerpadlo, které dokáže být i při ohřevu vody na 70°C mimořádně tiché.

 

16.3.2020

Prohlášení KLIMA ENERGY s r.o. k aktuální bezpečnostní situaci spojené s šířením koronaviru

Vážení obchodní přátelé, vážení zákazníci,

společnost KLIMA ENERGY s r.o. postupuje v souladu s aktuálními platnými nařízeními Bezpečnostní rady státu ČR v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19.

Dle individuální dohody nadále probíhají plánované montáže klimatizací a tepelných čerpadel. Bez omezení funguje i administrativa a zpracování nabídek.

Všichni naši zaměstnanci jsou informováni o problematice COVID-19 a dodržují přísná hygienická  opatření.

Společnost KLIMA ENERGY prozatím nepřerušila svou činnost.

12 3 4 >>|