klimaenergy.cz

Zajímavosti

7.9.2021

JAK ZÍSKAT DOTACI NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM 2021 - 2022? POTŘEBUJETE INFORMACE O NOVÉ ZELENÉ ÚSPORÁM?

PŘEJETE SI ZÍSKAT DOTACI NA TEPELNÉ ČERPADLO VZDUCH - VODA nebo TEPELNÉ ČERPADLO VZDUCH - VZDUCH = KLIMATIZACI?

Zde najdete jednoduchý a stručný souhrn informací, jak získat dotaci, jaké jsou podmíky dotací v programu "NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM"

Na co může získat podporu:

Na výměnu kotle na pevná paliva 1. a 2. emisní třídy, na výměnu lokálních topidel (krby, krbová kamna apod.) a na výměnu elektrického vytápění za systém s tepelným čerpadlem s elektrickým pohonem.

NOVA ZELENA USPORAM

7.9.2021

PŘIJMEME ZAMĚSTNANCE NA POZICI MONTÁŽNÍHO A SERVISNÍHO TECHNIKA!

Hledáme šikovné řemeslníky, přijmeme zaměstnance na plný pracovní úvazek na pozici montážního technika.

Neváhejte a přijďte pracovat k nám, nabízíme dobré platové podmínky, skvělý tým a flexibilní pracovní dobu!

V případě zájmu volejte kdykoli na tel. 773 131 373 nebo pište info@klimaenergy.cz

7.9.2021

KOTLÍKOVÉ DOTACE 2021 - 2022 / Poslední šance získat dotaci do srpna 2022!

Čtvrtá vlna kotlíkových dotací! Dotace na výměnu nevhodného kotle na pevná paliva 1. a 2. emisní třídy!

Kdo může žádat:

Domácnosti s čistým příjmem, který nepřekročil v roce 2020 limit 170 900 korun (14 242 Kč na osobu a měsíc). Příjmy ostatních členů domácnosti, tedy osob bydlících společně se žadatelem, jsou průměrovány. Započítány budou jen běžné příjmy za rok 2020 – zdanitelné příjmy, důchody a vybrané typy dávek. Domácnosti, kde žijí jen důchodci se starobním důchodem nebo invalidním důchodem 3. stupně, mají na dotace nárok automaticky. U nezletilých dětí a studentů do 26 let žijící ve společné domácnosti s žadatelem se počítá nulový příjem.

21.6.2021

NABÍDKA PRÁCE - HLEDÁME SERVISNÍHO A MONTÁŽNÍHO TECHNIKA KLIMATIZACÍ A TEPELNÝCH ČERPADEL

KLIMA ENERGY se jako instalační firma zabývá dodáním a montáží tepelných čerpadel, klimatizací a rekuperací. Zdarma a nezávazně Vám zkušený technik kompletně navrhne a vypracuje cenovou nabídku, s kvalitními a spolehlivými značkami, tak aby vyhovoval přesně Vašemu požadavku. V rámci kvality montáží a spokojených zákazníků byla společnost KLIMA ENERGY již dvakrát oceněna výrobcem zařízení. V roce 2017 v rakouském Alpbach, kde získala za Českou republiku nejvyšší ocenění HIGHEST CUSTOMER SATISFAKTION CZECH REPUBLIC a v roce 2020 nejlepší hodnocení zákaznické spokojenosti.

Tohoto ocenění si společnost KLIMA ENERGY velmi považuje a utvrzuje se ve svém prioritním bodu, že zákazníkova spokojenost je nejlepší reklama.

KLIMA ENERGY jako spolehlivá firma se zodpovědným přístupem nejen ke svým zákazníkům, ale také ke svým zaměstnancům stále hledá do svého týmů nové zaměstnance, zkušené odborníky. Máte-li zájem, stát se součástí našeho týmu, neváhejte nás prosím kdykoli kontaktovat tel. 773 131 373 nebo info@klimaenergy.cz

DENIK INZERAT PRACE

 

8.3.2021

KLIMATIZACE DAIKIN S TECHNOLOGIÍ STREAMER A KORONAVIRUS

Výrobce klimatizací Daikin potvrzuje účinnost své patentované technologie Streamer v klimatizačních jednotkách, která úspěšně deaktivuje více než 99,9 % nového koronaviru (SARS-CoV-2) po 3 hodinách ozařování viru.

Studii vykonala společnost Daikin Industries Ltd. ve spolupráci s profesorem Shigeru Kyuwa z katedry Biomedical Science na univerzitě v Tokiu a skupinou výzkumníků, vedenou profesorem Shigeru Morikawa z katedry Microbiology na univerzitě Okayama University of Science.

25.2.2021

KLIMATIZACE S DESIGNEM NA MÍRU TOSHIBA HAORI

Designová nástěnná jednotka Toshiba vyšší střední třídy s univerzální koncepcí textilního opláštění, maximální energetickou účinností a standardně integrovaným WiFi modulem. Je určena k použití s venkovní jednotkou single Split 1:1 nebo v kombinaci s dalšími vnitřními jednotkami a Multi venkovní jednotkou pro 2 až 5 místností.

18.12.2020

PF 2021

PŘEJEME VÁM ŠŤASTNÉ A VESELÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VÁNOČNÍCH A V NADCHÁZEJÍCÍM ROCE VŠE DOBRÉ A ZLÉ PRYČ! 

vanoce 2021

19.11.2020

Vysokoteplotní tepelné čerpadlo Daikin tichý chod, záruka 7 let; účinnost A+++ a odborná montáž po celé ČR.

Poradíme Vám s výběrem a pomůžeme s kotlíkovou dotací. Přejete si více informací? Máme pro Vás odborné video přímo od výrobce Daikin o vysokoteplotním tepelném čerpadle Daikin Altherma 3 H HT. 

Ticho znamená komfort. Pokud běží v režimu standardní hlučnosti, hladina akustického tlaku venkovní jednotky je 38 dBA (ve vzdálenosti 3 m) – což je někde mezi ptačím švitořením a tichou knihovnou. Pokud běží v tichém režimu, je akustický tlak snížen na polovinu (35 dBA ve vzdálenosti 3 metry).

18.11.2020

Začíná topná sezóna a vy přemýšlíte jak ušetřit na energiích? Jednoduše s tepelným čerpadlem!

S pořízením tepelného čerpadla navíc ušetříte nejenom svoje měsíční náklady, ale také životní prostředí! Tepelné čerpadlo můžete ovládat zcela jednodušše navíc dnes také prostřednictvím chytrého telefonu i přes internet. Potřebujete pomoc s výběrem tepelného čerpadla? Pomůžeme Vám! Volejte hned tel. 773 131 373 anebo pište na info@klimaenergy.cz

12 3 4 >>|