klimaenergy.cz

Zajímavosti

25.4.2022

Energetické úspory objektu spol. KLIMA ENERGY jsou spolufinancovány Evropskou unií.

Pro naše zákazníky rekonstruujeme v Týništi nad Orlicí prodejnu, kde budete moci shlédnout nejnovější tepelná čerpadla a klimatizace. Energetické úspory objektu spol. KLIMA ENERGY jsou spolufinancovány Evropskou unií.

EU

25.3.2022

ŠKOLENÍ TECHNIKŮ KLIMA ENERGY U VÝROBCE TEPELNÝCH ČERPADEL DAIKIN

Každoroční průběžné proškolování techniků v rámci instalací a servisů tepelných čerpadel ve společnosti KLIMA ENERGY nejen v rámci zachování záručních i pozáručních podmínek výrobců tepelných čerpadel je ve společnosti KLIMA ENERGY samozřejmostí. Certifikovaní technici jsou proškoleni nejen výrobcem, ale vlastní i certifikáty od Ministerstva průmyslu a obchodu pro instalace tepelých čerpadel v rámci dotačních programů Nová Zelená Úsporám a kotlíkové dotace 2022. Na KLIMA ENERGY se můžete spolehnout! Máme zkušenosti a za sebou desítky úspěšných realizací! V případě zájmu o zpracování nezávazné cenové nabídky nebo pokud byste naopak chtěli přidat do našeho týmu volejte prosím tel. 773 13 13 73 anebo pište na info@klimaenergy.cz. Děkujeme za zájem o naše služby!

skoleni daikin

15.11.2021

DOTACE Z PROGRAMU NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM NA TEPELNÁ ČERPADLA I NA KLIMATIZACE JAKO ÚSPORNÝ ZDROJ VYTÁPĚNÍ!

Řekněte si o dotaci z programu Nová zelená úsporám! Od října 2021 lze čerpat dotace na tepelná čerpadla i klimatizace (tepelná čerpadla vzduch vzduch). Vyhněte se zdražení a šetřete provozní náklady na dům, šetřete elektrickou energii a navíc s dotací Vás nečekají vysoké pořizovací náklady.

dotace nova zelena usporam kotlikova dotace

Čerpejte jednodušše dotace na výměnu neekologických zdrojů jako je například kotel na tuhá paliva nižší než 3. třídy, ale i lokálních topidel (např. kamen), elektrokotlů a dalších neúsporných topidel využívaných jako hlavní zdroj tepla a vyměňte je za úsporné a ekologické tepelné čerpadlo, bez obsluhy

dotace vyse dotace

Ozvěte se nám hned, zdarma Vám zpracujeme cenovou nabídku na dodání a instalaci tepelného čerpadla a současně Vám jako našemu zákazníkovi pomůžeme kompletně dotaci vyřídit. 

7.9.2021

JAK ZÍSKAT DOTACI NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM 2021 - 2022? POTŘEBUJETE INFORMACE O NOVÉ ZELENÉ ÚSPORÁM?

PŘEJETE SI ZÍSKAT DOTACI NA TEPELNÉ ČERPADLO VZDUCH - VODA nebo TEPELNÉ ČERPADLO VZDUCH - VZDUCH = KLIMATIZACI?

Zde najdete jednoduchý a stručný souhrn informací, jak získat dotaci, jaké jsou podmíky dotací v programu "NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM"

Na co může získat podporu:

Na výměnu kotle na pevná paliva 1. a 2. emisní třídy, na výměnu lokálních topidel (krby, krbová kamna apod.) a na výměnu elektrického vytápění za systém s tepelným čerpadlem s elektrickým pohonem.

NOVA ZELENA USPORAM

7.9.2021

PŘIJMEME ZAMĚSTNANCE NA POZICI MONTÁŽNÍHO A SERVISNÍHO TECHNIKA!

Hledáme šikovné řemeslníky, přijmeme zaměstnance na plný pracovní úvazek na pozici montážního technika.

Neváhejte a přijďte pracovat k nám, nabízíme dobré platové podmínky, skvělý tým a flexibilní pracovní dobu!

V případě zájmu volejte kdykoli na tel. 773 131 373 nebo pište info@klimaenergy.cz

7.9.2021

KOTLÍKOVÉ DOTACE 2021 - 2022 / Poslední šance získat dotaci do srpna 2022!

Čtvrtá vlna kotlíkových dotací! Dotace na výměnu nevhodného kotle na pevná paliva 1. a 2. emisní třídy!

Kdo může žádat:

Domácnosti s čistým příjmem, který nepřekročil v roce 2020 limit 170 900 korun (14 242 Kč na osobu a měsíc). Příjmy ostatních členů domácnosti, tedy osob bydlících společně se žadatelem, jsou průměrovány. Započítány budou jen běžné příjmy za rok 2020 – zdanitelné příjmy, důchody a vybrané typy dávek. Domácnosti, kde žijí jen důchodci se starobním důchodem nebo invalidním důchodem 3. stupně, mají na dotace nárok automaticky. U nezletilých dětí a studentů do 26 let žijící ve společné domácnosti s žadatelem se počítá nulový příjem.

21.6.2021

NABÍDKA PRÁCE - HLEDÁME SERVISNÍHO A MONTÁŽNÍHO TECHNIKA KLIMATIZACÍ A TEPELNÝCH ČERPADEL

KLIMA ENERGY se jako instalační firma zabývá dodáním a montáží tepelných čerpadel, klimatizací a rekuperací. Zdarma a nezávazně Vám zkušený technik kompletně navrhne a vypracuje cenovou nabídku, s kvalitními a spolehlivými značkami, tak aby vyhovoval přesně Vašemu požadavku. V rámci kvality montáží a spokojených zákazníků byla společnost KLIMA ENERGY již dvakrát oceněna výrobcem zařízení. V roce 2017 v rakouském Alpbach, kde získala za Českou republiku nejvyšší ocenění HIGHEST CUSTOMER SATISFAKTION CZECH REPUBLIC a v roce 2020 nejlepší hodnocení zákaznické spokojenosti.

Tohoto ocenění si společnost KLIMA ENERGY velmi považuje a utvrzuje se ve svém prioritním bodu, že zákazníkova spokojenost je nejlepší reklama.

KLIMA ENERGY jako spolehlivá firma se zodpovědným přístupem nejen ke svým zákazníkům, ale také ke svým zaměstnancům stále hledá do svého týmů nové zaměstnance, zkušené odborníky. Máte-li zájem, stát se součástí našeho týmu, neváhejte nás prosím kdykoli kontaktovat tel. 773 131 373 nebo info@klimaenergy.cz

DENIK INZERAT PRACE

 

8.3.2021

KLIMATIZACE DAIKIN S TECHNOLOGIÍ STREAMER A KORONAVIRUS

Výrobce klimatizací Daikin potvrzuje účinnost své patentované technologie Streamer v klimatizačních jednotkách, která úspěšně deaktivuje více než 99,9 % nového koronaviru (SARS-CoV-2) po 3 hodinách ozařování viru.

Studii vykonala společnost Daikin Industries Ltd. ve spolupráci s profesorem Shigeru Kyuwa z katedry Biomedical Science na univerzitě v Tokiu a skupinou výzkumníků, vedenou profesorem Shigeru Morikawa z katedry Microbiology na univerzitě Okayama University of Science.

25.2.2021

KLIMATIZACE S DESIGNEM NA MÍRU TOSHIBA HAORI

Designová nástěnná jednotka Toshiba vyšší střední třídy s univerzální koncepcí textilního opláštění, maximální energetickou účinností a standardně integrovaným WiFi modulem. Je určena k použití s venkovní jednotkou single Split 1:1 nebo v kombinaci s dalšími vnitřními jednotkami a Multi venkovní jednotkou pro 2 až 5 místností.

12 3 4 >>|