klimaenergy.cz

Zajímavosti

19.11.2020

Vysokoteplotní tepelné čerpadlo Daikin tichý chod, záruka 7 let; účinnost A+++ a odborná montáž po celé ČR.

Poradíme Vám s výběrem a pomůžeme s kotlíkovou dotací. Přejete si více informací? Máme pro Vás odborné video přímo od výrobce Daikin o vysokoteplotním tepelném čerpadle Daikin Altherma 3 H HT. 

Ticho znamená komfort. Pokud běží v režimu standardní hlučnosti, hladina akustického tlaku venkovní jednotky je 38 dBA (ve vzdálenosti 3 m) – což je někde mezi ptačím švitořením a tichou knihovnou. Pokud běží v tichém režimu, je akustický tlak snížen na polovinu (35 dBA ve vzdálenosti 3 metry).

18.11.2020

Začíná topná sezóna a vy přemýšlíte jak ušetřit na energiích? Jednoduše s tepelným čerpadlem!

S pořízením tepelného čerpadla navíc ušetříte nejenom svoje měsíční náklady, ale také životní prostředí! Tepelné čerpadlo můžete ovládat zcela jednodušše navíc dnes také prostřednictvím chytrého telefonu i přes internet. Potřebujete pomoc s výběrem tepelného čerpadla? Pomůžeme Vám! Volejte hned tel. 773 131 373 anebo pište na info@klimaenergy.cz

25.9.2020

OCENĚNÍ DAIKIN KLIMATIZACE COMFORA

Němečtí sousedé ocenili klimatizační jednotku Daikin Comfora prvním místem v národní spotřebitelské radě. A my jsme pyšní, že i čeští inženýři ve výrobním závodu v Plzni se podíleli na jejím vývoji. 

Zajímá Vás účinnost klimatizace Daikin Comfora nebo řešíte hlučnost klimatizace a potřebujete více technických informací? 

Kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme.

2.9.2020

Ptáte se proč si do domu pořídit rekuperační jednotku?

Přejete si čisté a zdravější prostředí ve Vašem domě? Přejete si automaticky větrat a přitom šetřit energií? Trápí Vás vlhkost v domě a nemůžete se jí zbavit? Máme pro Vás jednoduché řešení, pořiďte si rekuperační jednotku! Rekuperace Vám bude automaticky větrat celý dům,  navíc bez úniku tepla, a tím pomůže také snížit Vaše náklady na vytápění! Moderní větrací rekuperační jednotky mají dnes nejen úsporný ekonomický provoz, ale také  jsou velmi tiché, takže je prakticky neslyšíte.  

20.5.2020

NOVINKA TEPELNÉHO ČERPADLA DAIKIN ALTHERMA 3 H TH

Vysokoteplotní čerpadlo, které dokáže být i při ohřevu vody na 70°C mimořádně tiché.

 

16.3.2020

Prohlášení KLIMA ENERGY s r.o. k aktuální bezpečnostní situaci spojené s šířením koronaviru

Vážení obchodní přátelé, vážení zákazníci,

společnost KLIMA ENERGY s r.o. postupuje v souladu s aktuálními platnými nařízeními Bezpečnostní rady státu ČR v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19.

Dle individuální dohody nadále probíhají plánované montáže klimatizací a tepelných čerpadel. Bez omezení funguje i administrativa a zpracování nabídek.

Všichni naši zaměstnanci jsou informováni o problematice COVID-19 a dodržují přísná hygienická  opatření.

Společnost KLIMA ENERGY prozatím nepřerušila svou činnost.

28.2.2020

INFORMAČNÍ SDĚLENÍ k 1.5.2020

Vzhledem k povaze námi nabízených činností nepřijímáme platby v hotovosti ani platební kartou. Platby přijímáme výhradně bankovním převodem na účet na základě vystavené faktury.

Tímto, se na nás nevztahuje povinnost evidovat tržby v systému EET.

Andrea Matičková BBS, jednatel společnosti

19.1.2020

Proč vytápět tepelným čerpadlem? Jaká je cena takového tepelného čerpadla? 

Proč se vyplatí pořídit si tepelné čerpadlo? 

Tepelné čerpadlo vzduch–voda odebírá teplo z venkovního vzduchu, a tím se docílí velmi úsporného, ekologického a bezobslužného vytápění rodinného domu. Tepelným čerpadlem lze nejen topit, ale i ohřívat užitkovou vodu v zásobníku. Většina výrobců zároveň nabízí tepelná čerpadla s funkcí chlazení. Taková čerpadla využíváme s vysokou účinností po celý rok, když netopí, nebo neohřívají teplou užitkovou vodu, tak mohou chladit. Díky tepelnému čerpadlu máte komfortní teplotu doma po celý rok. Tepelná čerpadla, která umí chladit, chladí buď do podlahového topení anebo velmi účinně vychladí prostor pomocí fancoil klimatizačních jednotek. Tepelným čerpadlem tedy získáváte kompletní řešení v jednom systému topení, ohřevu TUV a chlazení.

2.1.2020

CHCETE PORADIT JAK ZÍSKAT PENÍZE NA POŘÍZENÍ TEPELNÉHO ČERPADLA JAKO NEJLEVNĚJŠÍHO ZDROJE TOPENÍ?

S nástupem nového roku se zase vše zdražuje a Vy již nyní máte velmi vysoké provozní náklady domu. Zjišťujete jak ušetřit za energie a přitom si snížit pořizovací náklady za nové tepelné čerpadlo?  Našli jsme pro Vás jaké jsou současné možnosti dotací na tepelná čerpadla a další možnosti financování nového zdroje topení. 

Zde stručné shrnutí:

12 3 4 >>|