klimaenergy.cz

KLIMA ENERGY vám poradí s výběrem vhodného systému topení i chlazení

Ať už vybíráte klimatizaci, tepelné čerpadlo či jiný systém pro bydlení, stojíte nejspíš před otázkou, JAK VYBRAT TEPELNÉ ČERPADLO nebo JAK VYBRAT KLIMATIZACI?

Společnost KLIMA ENERGY Vám nabízí ŘEŠENÍ, které využijite ve všech ročních obdobích. Díky mnohaleté praxi jsme nastřádali nejčastější otázky zákazníků a sestavili tak přehledný návod, který Vám jistě pomůže při výběru a rozhodování. 

Proč vybrat KLIMA ENERGY?

týmová práce
 • Získali jsme ocenění na mezinárodní konferenci za nejvíce spokojených zákazníků v roce 2017 DAIKIN KINGS.DAIKIN KINGS
 • Zpracování individuální cenové nabídky zcela zdarma a připravené přímo pro vás, tak aby splnily Vaše požadavky i rozpočet.
 • Profesionální zákaznická podpora.
 • Servis24 hodin denně.
 • Doprava zdarma po celé České republice.
 • 20 let praxe v oboru klimatizační a chladíreské techniky.
 • Pomoc při výběru v široké nabídce klimatizačních zařízení či tepelných čerpadel.
 • Výhodné ceny za zařízení a úspora nákladů díky vhodně zvolenému produktu.
 • Řada spokojených zákazníků a doporučení: Reference.
 • Jsme certifikovaná firma a odborný dodavatel tepelných čerpadel a klimatizací v rámci dotačního programu "KOTLÍKOVÁ DOTACE" a "NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM"  s platným osvědčením dle zákona 406/2000 Sb. Více informací jak získat dotaci zde. 
 • Dlouhodobě spolupracujeme s agenturou, která Vám zařídí kompletní dotaci bez starostí za poplatek 5.000,- bez DPH, které si účtuje až po úspěšně vyřízení žádosti!

Hledáte řešení?

Pokud ke svému rozhodnutí potřebujete více informací, ozvěte se nám nebo si prohlédněte blog, který je plný zajímavých informací a technologických novinek!

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? 

Neváhejte nás prosím kontaktovat, rádi Vám osobně poradíme a připravíme zdarma nezávaznou cenovou nabídku! Zavolejte nám na tel. 773 131 373 a dohodněte si termín schůzky!

KLIMA ENERGY s.r.o. je certifikována pro dotační programy „Kotlíková dotace“ a „Nová zelená úsporám“. Pro více informací se můžete podívat zde anebo prosím pište na dotazy. Kdykoli můžete také volat na 773 131 373.

Kontaktujte nás hned a získejte až 127 500,- Kč na výměnu Vašeho kotle na tuhá paliva za ekologické a úsporné tepelné čerpadlo!!! Pozor tepelné čerpadlo musí být naistalováno pouze kvalifikovanými firmami s platným osvědčením dle zákona 406/2000 Sb. V opačném případě nebude dotace uznána. KLIMA ENERGY PATŘÍ DO SEZNAMU ODBORNÝCH DODAVATELŮ!

Na námi realizované akce se můžete podívat do sekce REFERENCE anebo nás  sledujte na Facebook.

KLIMA ENERGY reference

Navíc Klimatizační jednotky i tepelná čerpadla se Vám společnost KLIMA ENERGY s.r.o. snaží vybrat v nejvyšší kvalitě. Zařízení, která Vám dodáváme jsou testována již na výrobní lince v plném provozu a je ověřena jejich 100% funkčnost. Více jak 80% technických problémů je způsobeno špatným návrhem zařízení, při dopravě nebo nekvalitní instalací. Nekvalitní montáž může negativně ovlivnit životnost zařízení a jeho účinnost. O důležitosti odborné montáže si můžete přečíst zde.

Aby zařízení mohlo spolehlivě, efektivně, ale také dlouhodobě a bezpečně fungovat, je nezbytné, aby instalaci a uvedení do provozu provedla skutečně odborná firma prostřednictvím proškolených zaměstnanců a s použitím kvalitních materiálů. Naši certifikaci Vám kdykoliv rádi doložíme!

KLIMA ENERGY je mezi nejlépe hodnocenými místy na mapy.cz Děkujeme našim zákazníkům, Vašeho hodnocení si velmi vážíme!

HODNOCENI MAPY SEZNAM KLIMA ENERGY

Společnost KLIMA ENERGY získala za Českou republiku OCENĚNÍ DAIKIN KINGS HIGHEST CUSTOMER SATISFACTION IN 2017 - jako firma s nejvíce spokojenými zákazníky!!!

DAIKIN KINGS

Za naši společnost hovoří výsledky práce a naší prioritou je spokojený zákazník!

reference reference2 reference3 reference4

Jestliže hledáte už jen pouze další argumenty, proč vybrat nový systém topení či chlazení anebo vyhledáváte bližší informace, jste tu také správně. Všechny důvody i další zajímavosti týkající se chlazení a topení naleznete v sekci blog, kam naše společnosti KLIMA ENERGY pravidelně přidává nové články.

Nenašli jste, co hledáte? Stačí nás kontaktovat nebo vyplnit formulář, rádi vám poradíme a společně najdeme to nejlepší řešení!

Děkujeme za Váš zájem o naše služby. 

jak vybrat