klimaenergy.cz

Jak vybrat klimatizaci

Prakticky existuje široký výběr různých typů klimatizací. V současné době existují klimatizace co chladí a topí, tak abyste toto zařízení mohli využívat po celý rok. Špičkové technologie s důrazem na úsporu energií podávají maximální výkon a zdravé prostředí. Stejně tak je důležité zaměřit se na jednoduchou obsluhu, v ideálním případě s WIFI dálkovým ovládáním, a bezproblémovou údržbu.

SPLIT KLIMATIZACE MULTISPLIT KLIMATIZACE

Pro byty a malé domy jsou jednoznačně nejvýhodnějším řešením nástěnné klimatizace. Jako zákazníci oceníte nízkou pořizovací cenu klimatizačního zařízení a snadnou obsluhu. Pokud máte větší byt či rodinný dům, přicházejí v úvahu i praktické kazetové klimatizace, které se namontují přímo pod strop. V případě, že chcete ušetřit místo pro venkovní jednotku zvolte multi-split, kde jedna venkovní jednotka obsluhuje až několik místností naráz. S výběrem, údržbou i montáží Vám rádi pomůžeme. Klimatizace do bytu a domu zajistí optimální teplotu Vaší domácnosti bez ohledu na venkovní prostředí. Zaručují pohodlné a zároveň zdravé bydlení. Účinné filtry moderních klimatizací čistí vzduch od prachu, pylu, bakterií i některých virů a jsou tak ideální pro alergiky a citlivé jedince.

 klimatizace do ložnice 

Jak vybrat klimatizace do kanceláře? Nabízíme Vám kvalitní řešení pro všechny prostory od malých kanceláří přes obchody až po velké komerční prostory.  Při výběru klimatizace do kanceláře hraje rozhodující roli velikost prostor. Podle velikosti místnosti vybereme typ s potřebným výkonem. Pro malé kanceláře opět plně postačí jednoduché nástěnné klimatizace, které Vás potěší cenovou dostupností i snadnou manipulací. Pro středně velké prostory se zvýšenými stropy doporučujeme kazetové klimatizace. Pro větší prostory nejčastěji navrhujeme úsporné multi-split klimatizace.

Komerční klimatizace jsou ideálním řešením pro celoroční bezproblémový provoz velkých prostor, jako jsou například obchody, open office, či při celoročním chlazení serveroven. V komerčních klimatizacích se využívají všechny typy vnitřních jednotek: nástěnné, kazetové, mezistropní, flexi i parapetní. Při výběru těchto klimatizačních jednotek se klade největší důraz na jejich životnost, tak aby bez problémů zvládly vysoké zatížení a perfektně fungovaly i v extrémních klimatických podmínkách.

 Přehled produktů najdete zde.

 Klimatizace do obchodu