klimaenergy.cz

Klimatizace chladí, klimatizace topí a dokáže Vám navíc čistit vzduchinvertor

Klimatizace má široké využití! Klimatizační zařízení Vám vždy připraví příjemnou teplotu. Máte-li klimatizační zařízení, nemusíte přemýšlet o zapojení další jednotky ani při extrémních teplotách. Klimatizační zařízení neboli tepelné čerpadlo vzduch – vzduch zvládne široké rozpětí teplot. Klimatizace dnes umí chladit ve spalujícím horku při 50 °C i topit  v mrazivém chladu při teplotě -25 °C.

 

 

Desítky fotografií z montáží klimatizací a ukázky instalací klimatizací jak v novostavbách, tak fotografie z montáží klimatizací v bytech, rodinných domech můžete shlédnout v sekci REFERENCE.

 

montáž klimatizace

 

KLIMA ENERGY je oficiální a certifikovaný dodavatel - velkoobchod klimatizací a tepelných čerpadel pouze od spolehlivých výrobců!

Dodáváme kvalitní klimatizace i tepelná čerpadla s prodlouženou zárukou za rozumné ceny. Jako instalační firma Vám zdarma zpracujeme nabídku přesně podle Vašich požadavků a technicky tak, aby Vám dokázala vždy daný prostor spolehlivě vychladit či vytopit.

Poskytujeme služby od A-Z, kdy začneme odbornou prohlídkou na místě instalace nebo zevrubnou cenovou nabídkou realizovanou dle projektu a poté vysoce odbornou montáží klimatizace či instalací tepelného čerpadla pouze certifikovanými techniky!

Chcete řešení klimatizace na míru? Potřebujete poradit? Přejete si spočítat výkon klimatizace? Anebo máte již klimatizaci vybranou a přejete si jen termín montáže? Kontaktujte nás

Moderní technologie klimatizací jdou velmi rychle dopředu a nabízí dokonalé klima po celý rok! Nákupem klimatizace získáte vše v jednom, protože klimatizace chladí, klimatizace topí! Navíc s minimálními provozními náklady a možnostmi využití přesně kdy potřebujete. Nabízíme klimatizace nejen s energetickým štítkem A+++ ale i s možnostmi tzv. klimatizace nové generace.

Snadné ovládání chytré klimatizace

Klimatizace je teď chytřejší a maximálně uzpůsobena pro Vaše pohodlí, protože má jednoduché ovládání. Klimatizaci můžete nyní ovládat odkudkoli pomocí „chytrého“ telefonu nebo počítače, nemusíte mít tak nikdy obavy, že jste omylem nechali klimatizaci zapnutou. Prostřednictvím Wifi zařízení můžete klimatizační jednotku snadno vypnout i zvenku. Anebo naopak můžete klimatizaci zapnout ještě před příchodem domů a místnost si předem vytopit nebo vychladit na požadovanou teplotu. Přicházíte tak vždy do ideálně vychlazeného či vytopeného domu, bytu či kanceláře. Protože „chytrý“ telefon obsahuje většinu funkcí dálkového ovladače, můžete ho používat i jako dálkový ovladač.

wifi

Inteligentní klimatizace reaguje na pohyb

Nové klimatizační jednotky také využívají prostorové inteligentní čidlo, které reguluje komfort několika způsoby, např. pokud je místnost 20 minut prázdná, změní bod nastavení pro úsporu energie. Jakmile někdo vejde do místnosti, nastavení se okamžitě vrátí na původní hodnoty. Inteligentní čidlo také směruje proud vzduchu mimo osoby v místnosti, aby neměly pocit průvanu. Nové klimatizace mají také garantován velmi tichý provoz. Hladina hluku těch nejtišších zařízení je 19 dB (A) a zajišťují tak maximální komfort pro všechny situace.

Klimatizace s čističkou vzduchu

Nové klimatizace s čističkou vzduchu přivádí čistý a čerstvý vzduch do místnosti. Nové technologie čištění vzduchu neutralizují všechny škodliviny ve vzduchu a zároveň ničí bakterie, které neodstranil filtr klimatizace. Klimatizační zařízení s novými technologiemi aktivně odstraňují znečišťující látky, a tak zlepšují kvalitu vzduchu. 

Klimatizace s čističkou vzduchu

Co vše umí nové klimatizace?

Nejenže vyvíjejí aktivní vodíkové a kyslíkové ionty, které se spojují se škodlivým radikálem OH, viry a bakteriemi a ty pak změní v neškodnou vodní páru. Dokáží navíc odstranit chřipkový vir i alergeny ze vzduchu! Více se dočtete zde.

Klimatizace pro příjemný spánek

Klimatizace vám po celý rok zajistí příjemné klima doma či v práci. Klimatizační jednotka také řeší nejlepší teplotu pro hluboký spánek, protože Vám vychladí vzduch nejprve rychle, a potom se režim automaticky změní na příjemné chlazení, při kterém udržuje požadovanou teplotu. Nebude Vám tedy chladno a nemusíte manuálně měnit nastavení nebo klimatizační zařízení zapínat a vypínat.

 invertor

Klimatizační jednotky mají flexibilní řešení

Řešíte prostor? Využijte multi systém klimatizačních jednotek. Ten představuje nejlepší řešení vyžadující flexibilní, účinný a spolehlivý systém vytápění a chlazení. K jedné venkovní klimatizační jednotce je možné připojit až pět vnitřních jednotek, jejichž instalace vyžaduje minimum prostoru. Zajistí Vám účinné chlazení a vytápění v několika místnostech najednou.

 

reference klima energy

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás hned na info@klimaenergy.cz

Děkujeme za zájem o naše služby!

KLIMA ENERGY DOTACE KOTLÍK