klimaenergy.cz

 Montáž, servis a revize zařízení

Společnost KLIMA ENERGY Vám garantuje odbornou montáž a profesionální přístup

technik2

Splňujeme vyhlášku 50 §8, včetně osvědčení provádět revize chladících zařízení nařízené Ministerstvem životního prostředí i SCHKT. Plníme požadavky §7, bod (1), odst. a4 Nařízení č.117/2005 Sb. na kvalifikaci revizních techniků chladicích a klimatizačních zařízení pro kontrolu úniků regulovaných látek a F-plynů“. Jsme pravidelně proškolováni nejen na ekologické zacházení s chladivy, ale také  o nových technologiích a postupech.  Společnost je členem Svazu chladící a klimatizační techniky a dle jejich osnov je školena na servisní úkony v oblasti malého a středního chlazení. 

Revize chladících zařízení, jak ukládá zákon č. 86/2002Sb., § 29 odst. 6., by se měly provádět minimálně 1x ročně u všech zařízení s obsahem chladiva 3kg a více. Provádíme jak revize chladících zařízení, tak revize úniku chladiv na těchto zařízeních. Potřebujete-li tedy revize na zařízení, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Za každou společnost hovoří výsledky její práce. Prohlédněte si naši stránku REFERENCE, napište nám prosím na e-mail: info@klimaenergy.cz nebo nám neváhejte zavolat na tel. 773 131 373 a poznejte náš zákaznický přístup!