klimaenergy.cz

Široká nabídka KLIMA ENERGY

Naše společnost Vám nabízí široký sortiment v oblasti chlazení a topení. Pojďte se podívat na čtyři základní kategorie produktů:

Moderní technologie se stále vyvíjejí, proto pro Vás sledujeme ty nejnovější trendy, díky kterým Vám můžeme nabídnou úsporný sytém, který bude šetřit nejen Vaši peněženku, ale také životní prostředí.

KLIMA ENERGY Vám nabízí víc

týmová práce
 • Získali jsme ocenění na mezinárodní konferenci za nejvíce spokojených zákazníků v roce 2017 DAIKIN KINGS.DAIKIN KINGS
 • Zpracování individuální cenové nabídky zcela zdarma a připravené přímo pro vás, tak aby splnily Vaše požadavky i rozpočet.
 • Profesionální zákaznická podpora.
 • Servis24 hodin denně.
 • Doprava zdarma po celé České republice.
 • 20 let praxe v oboru klimatizační a chladíreské techniky
 • Pomoc při výběru v široké nabídce klimatizačních zařízení či tepelných čerpadel.
 • Výhodné ceny za zařízení a úspora nákladů díky vhodně zvolenému produktu.
 • Řada spokojených zákazníků a doporučení: Reference.
 • Jsme certifikovaná firma a odborný dodavatel tepelných čerpadel a klimatizací v rámci dotačního programu "KOTLÍKOVÁ DOTACE" a "NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM"  s platným osvědčením dle zákona 406/2000 Sb. Více informací jak získat dotaci zde. 
 • Dlouhodobě spolupracujeme s agenturou, která Vám zařídí kompletní dotaci bez starostí za poplatek 5.000,- bez DPH, které si účtuje až po úspěšně vyřízení žádosti!

Hledáte řešení?

Potřebujete informace o klimatizaci nebo tepelném čerpadlu? Chcete znát průběh montáže zařízení, event. potřebujete vědět jak získat Kotlíkovou dotaci? Zde Vám nabízíme rozsáhlý katalog produktů anebo nám prosím zašlete dotaz a my se o vše postaráme. 

Jak vybrat zařízení vhodné konkrétně pro Vaše potřeby? Právě pro Vás společnost KLIMA ENERGY připravila celou řadu tipů a rad, jak vybrat ten nejlepší systém, ať už hledáte klimatizaci, špičkové tepelné čerpadlo, čističku vzduchu anebo profesionální odvhlčovač.

KLIMA ENERGY s.r.o. je certifikována pro dotační programy „Kotlíková dotace“ a „Nová zelená úsporám“. Pro více informací se můžete podívat zde anebo prosím pište na dotazy. Kdykoli můžete také volat na 773 131 373.

Kontaktujte nás hned a získejte až 127 500,- Kč na výměnu Vašeho kotle na tuhá paliva za ekologické a úsporné tepelné čerpadlo!!! Pozor tepelné čerpadlo musí být naistalováno pouze kvalifikovanými firmami s platným osvědčením dle zákona 406/2000 Sb. V opačném případě nebude dotace uznána.

Na námi realizované akce se můžete podívat do sekce REFERENCE anebo nás  sledujte na Facebook.

Navíc Klimatizační jednotky i tepelná čerpadla se Vám společnost KLIMA ENERGY s.r.o. snaží vybrat v nejvyšší kvalitě. Zařízení, která Vám dodáváme jsou testována již na výrobní lince v plném provozu a je ověřena jejich 100% funkčnost. Více jak 80% technických problémů je způsobeno špatným návrhem zařízení, při dopravě nebo nekvalitní instalací. Nekvalitní montáž může negativně ovlivnit životnost zařízení a jeho účinnost. O důležitosti odborné montáže si můžete přečíst zde.

Aby zařízení mohlo spolehlivě, efektivně, ale také dlouhodobě a bezpečně fungovat, je nezbytné, aby instalaci a uvedení do provozu provedla skutečně odborná firma prostřednictvím proškolených zaměstnanců a s použitím kvalitních materiálů. Naši certifikaci Vám kdykoliv rádi doložíme!

Za naši společnost hovoří výsledky práce a naší prioritou je spokojený zákazník!

reference reference2 reference3 reference4

Společnost KLIMA ENERGY Vám doporučuje klimatizace od spolehlivých výrobců značek Daikin, Samsung, Sinclair, Toshiba či japonský Panasonicmobilní klimatizace Sinclair nebo Aspen a tepelných čerpadel značky Daikin, Samsung, Panasonic, De Dietrich či Mitshubishi Zubadan. Na druhou stranu jsme díky kvalifikaci schopni instalovat, zprovoznit a opravit zařízení různých zařízení značek LG, Fujitsu, Haier, Carier a Midea

DODÁVKA A INSTALACE TEPELNÝCH ČERPADEL DO NOVÉ EKOLOGICKÉ PRODEJNY LIDL! TEPELNÁ ČERPADLA DAIKIN S CELOROČNÍM VYUŽITÍM S FUNKCÍ VYTÁPĚNÍ A CHLAZENÍ DO PRODEJNY LIDL INSTALOVALA SPOLEČNOST KLIMA ENERGY V LETOŠNÍM ROCE, zde shlédněte více: 

LIDL INSTALACE TEPELNÝCH ČERPADEL

Společnost KLIMA ENERGY je nejen Daikin Home Comfort Expert, ale získala ocenění DAIKIN KINGS za nejvíce spokojených zákazníků v roce 2017 na mezinárodní konferenci.

daikin kings


Tento program představuje speciální službu šitou na míru potřebám koncových zákazníků. Partneři, kteří byli společností Daikin označeni jako Home Comfort Expert, byli podrobeni přísnému procesu výběru a jsou dobře obeznámeni s produkty a technologiemi společnosti Daikin. Na skladě mají všechny důležité Daikin jednotky vhodné pro domácí použití a pravidelně se účastní školení, jakožto i dalšího vzdělávání s cílem poskytnout vám ty nejlepší možné služby. 

Vaše výhody od Daikin Home Comfort Expert:

 • Kompletní servis.
 • Vyškolený personál.
 • Speciální slevy klimatizací a individuální akce na tepelná čerpadla.
 • Zhotovení případové studie na tepelná čerpadla, kde naleznete celkové roční náklady na energie, a to vše v porovnání s ostatními zdroji vytápění.

DAIKIN KINGS

Potřebujete poradit? Neváhejte a kontaktujte nás hned, rádi Vám připravíme řešení na míru!

Jestliže hledáte už jen pouze další argumenty, proč vybrat nový systém topení či chlazení anebo vyhledáváte bližší informace, jste tu také správně. Všechny důvody i další zajímavosti týkající se chlazení a topení naleznete v sekci blog, kam naše společnosti KLIMA ENERGY pravidelně přidává nové články.

Nenašli jste, co hledáte? Stačí nás kontaktovat nebo vyplnit formulář, rádi vám poradíme a společně najdeme to nejlepší řešení!