klimaenergy.cz

Tepelné čerpadlo je vytápění, chlazení a ohřev teplé vody v jednom systému.

Desítky fotografií z montáží a ukázky instalací tepelných čerpadel jak v novostavbách, tak fotografie z montáží tepelných čerpadel na kotlíkové dotace můžete shlédnout v sekci REFERENCE.

MONTÁŽE TEPELNÉHO ČERPADLA

 

Zajímá Vás jaká je energetická účinnost tepelného čerpadla? Moderní technologie tepelných čerpadel jdou velmi rychle dopředu

Díky špičkové energetické účinnosti je tepelné čerpadlo ideálním řešením! Tepelné čerpadlo dokáže vytápět váš domov až 5x efektivněji, než klasické topné systémy fungující na bázi fosilních paliv nebo elektřiny. Topný faktor (COP) dosahuje vynikající hodnoty 5,04. Využíváním tepla z okolního vzduchu spotřebovává systém tepelného čerpadla mnohem méně energie, přičemž si stále můžete užívat stabilní a příjemné klima. Srdcem tepelného čerpadla je vysoce účinný kompresor, který dokáže s minimální spotřebou energie vytvořit maximální výkon. Chytré ovládání zaručuje co nejefektivnější využívání energie v jakoukoli roční dobu – dokonce i při velmi chladném počasí – čímž udržuje provozní náklady na velmi nízké úrovni. Doma jsou pak komfortní podmínky po celý rok a díky kompresoru řízenému invertorem s minimálními náklady na energie.

 

Provozní náklady a údržba tepelného čerpadla jsou minimální!

Nároky na údržbu tepelného čerpadla jsou minimální, stejně jako provozní náklady. A díky moderní technologii kompresoru jsou energetické úspory ještě vyšší. Tepelná čerpadla navíc dokáží ve vašem domě udržet požadovanou teplotu a zvýšit úspory na jeho provoz. Instalované tepelné čerpadlo má nejlepší celoroční účinnost s nejvyššími úsporami provozních nákladů. Tepelná čerpadla dosahují nejlepší účinnosti v našem nejběžnějším  teplotním rozsahu.  Chytré ovládání zaručuje co nejefektivnější využívání energie v jakoukoli roční dobu – dokonce i při velmi chladném počasí, čímž udržuje provozní náklady na velmi nízké úrovni. Navíc podpora elektrického záložního zdroje vytápění již není nutná vůbec anebo jen omezeně. Instalace tepelného čerpadla tak dohromady představuje vynikající návratnost vašich investic.

Výkon tepelného čerpadla je nutné odborně spočítat, tak aby dané tepelné čerpadlo bylo schopno prostor dostatečně vytopit a zároveň byla zachováno životnost tepelného čerpadla

Tepelná čerpadla jsou k dispozici v několika různých výkonech. Je tedy jednoduché si z řady vybrat správný výkon vhodný pro váš dům. Individuálně navržený výkon tepelného čerpadla do rodinného domu bude pro majitele znamenat, že bude platit pouze za výkon, který skutečně potřebuje k dosažení nejlepší energetické účinnosti.

Tepelná čerpadla zajistí komfort a pohodlí domova, dokonalé klima po celý rok

Tepelná čerpadla vám doma zajistí příjemné klima po celý rok a díky kompresoru i s minimálními náklady na energie. Tepelná čerpadla nejen topí, ale jsou výrobci, jejichž tepelná čerpadla umí i chladit a napojením tzv. fan coil jednotek máte možnost individuálně nastavit tepelné čerpadlo dle Vašich potřeb s celoročním využitím. S tepelným čerpadlem máte vše v jednom: topení, chlazení a ohřev teplé užitkové vody a to vše s minimálními náklady!

Servis tepelných čerpadel

Jednoduchý zákaznický servis tepelných čerpadel vám kdykoli umožní bezproblémové uvedení tepelného čerpadla do provozu. Nové a moderní technologie zprostředkovávají zákazníkovi navíc zpětnou vazbu, týkající se provozních podmínek a spotřeby elektrické energie. Každý uživatel tak může sledovat, jak šetří peníze za energii, protože tepelné čerpadlo má nejlepší celoroční účinnost.

Tepelné čerpadlo = maximální a dokonalý komfort,  protože jeden systém Vám umožní vytápění, chlazení a ohřev TUV pro optimální klima po celý rok za minimálních provozních nákladů! 

Více se dočtete v článku Účinnost tepelných čerpadel. Chcete řešení na míru? Potřebujete poradit? Kontaktujte nás. Přejete si zdarma zpracovat cenovou nabídku? Neváhejte nás kdykoli kontaktovat na info@klimaenergy.cz anebo telefonicky na tel. 773 131 373 .

Děkujeme za zájem o naše služby. 

KLIMA ENERGY KOTLÍKOVA DOTACE

REFERENCE KLIMA ENERGY