klimaenergy.cz

MÁM ZÁJEM O KOTLÍKOVOU DOTACI

KLIMA ENERGY zprostředkuje kompletní řešení vašich dotací od vypracování a podání žádostí o kotlíkové dotace až po konečně zpracování. Jako certifikovaná instalační firma spolupracujeme pouze se zkušenými odborníky na dotace, kteří navíc za zprostředkování kompletní dotace účtují až po úspěšné realizaci = až po úspěšném získání dotace!

Dokumenty pro kotlíkovu dokumentaci zařídíme za vás

Montáž tepelného čerpadla musí instalovat pouze certifikovaný odborník s certifikátem nejen od výrobce tepelného čerpadla, ale i od Ministerstva průmyslu a obchodu. Po instalaci a zprovoznění tepelného čerpadla vám pak pomůžeme dodat na Ministerstvo životního prostředí veškeré potřebné dokumenty, aby Vám kotlíkovou dotaci proplatili!

Tím ale naše práce nekončí, předvyplníme Vámi protokol ČEZ, abyste získali na celý dům 20 hod snížený tarif.

Kotlíková dotace od A až po Z

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a ozvěte se nám hned! Rádi Vám zdarma a nezávazně zpracujeme nabídku na tepelné čerpadlo, včetně montáže a pomůžeme Vám kotlíkovou dotaci dotáhnout do konce!

Na KLIMA ENERGY se můžete spolehnout! Máme zkušenosti a za sebou desítky úspěšných realizací. Fotografie z montáží tepelných čerpadel na kotlíkové dotace můžete shlédnout zde:

REFERENCE

Za naši společnost hovoří výsledky práce a naší prioritou je spokojený zákazník!

Kontaktní formulář