klimaenergy.cz

Daikin Altherma 3 H HT Sada TČ s integrovaným zásobníkem 180l pro dům 14 kW, topení i chlazení

295 237 Kč bez DPH za set
339 523 Kč včetně sazby 15% za set *
357 237 Kč včetně sazby 21% za set

* Sníženou sazbu daně lze uplatnit pouze v případě dodávky zařízení včetně instalace, viz. zákon o DPH č. 235/2004 Sb.
Na všechny produkty doprava ZDARMA

 

Daikin Altherma 3 H HT o výkonech 14 kW, 16 kW, 18 kW.

Daikin Altherma 3 H HT má 100% účinnost, dostatečný výkon i při velmi nízkých teplotách (až do -28°C), při kterém je minimálně použit podíl bivalentního zdroje a nízké provozní náklady. 

výkon tepelného čerpadla

Daikin Altherma 3 H HT je velmi tiché tepelné čerpadlo, jehož maximální akustický tlak ve 3 metrech dosahuje 38 dbA, při tichém chodu pouze 35 dBA.

hlučnost tepelneho čerpadla

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 H HT lze ovládat prostřednictvím Wifi. 

wifi

Vnitřní jednotky tepelná čerpadla Daikin Altherma 3 H HT se vyrábí v nástěnné verzi, s možností připojení zásobníku TUV nebo integrované verzi s již zabudovaným nerezovým zásobníkem TUV(180l x 230l).

Daikin Altherma 3 H HT jsou tepelná čerpadla nejen s funkcí topení až do -28°C, ale i chlazení. Výrobce Daikin navíc dodává zařízení s dvouzonovým provozem. Daikin Altherma lze propojit i s dalším zdrojem vytápění.

Tepelná čerpadla Daikin Altherma 3 H HT jsou vhodná do rekonstrovaných rodinných domů a garantují teplotu výstupní vody až 70°C a při -15°C až 65°C!

vystup voda 70

Daikin Altherma 3 H HT tepelná čerpadla jsou vhodná převážně do rekonstrukcí a pokud zvažujete výměnu kotle za tepelné čerpadlo, je Daikin Altherma 3 H HT nejlepší volba navíc bez nutnosti změny otopné soustavy. 

Design s řadou ocenění

Vlastníci domů chtějí jednotku, která je nejen výkonná, ale také dobře vypadá, v každé místnosti. Proto se společnost Daikin zaměřila na vytvoření jednotky s vynikajícími technickými vlastnostmi a přizpůsobitelným designem. Výsledkem tohoto zaměření bylo ocenění jednotky Altherma 3 H HT ne jednou, ale dvěma prestižními cenami.

Co je dokonalé uvnitř musí také vypadat dokonale z venku…

Vynikající výkon přichází zevnitř. Jednotka Daikin Altherma 3 H HT obsahuje nejnovější technologie HVAC vyvinuté v Evropě pro Evropské klima. Objevte charakteristiky, které řadí tento produkt nad ostatní.

Vytvořeno s mimořádnou pečlivostí

1. Moderní opláštění

Inženýři Daikin spolupracovali s designéry, aby přivedli čerstvý vzduch do vzhledu tradiční venkovní jednotky. Inspirována vynikajícím designem vnitřních jednotek Daikin, tato venkovní jednotka je charakteristická atraktivní přední deskou a čistými liniemi, takže snadno splyne se svým okolím.

2. Vysoce výkonný ventilátor

Většina vysoce výkonných jednotek používá dva ventilátory, ale tato venkovní jednotka vyžaduje pouze jeden. Ventilátor větších rozměrů zlepšuje cirkulaci vzduchu, což pomáhá snižovat provozní hlučnost.

3. Zcela nový kompresor

Společnost Daikin Europe spolupracovala s vývojovým střediskem Daikin Technology and Innovation Centre v Japonsku na vývoji speciálního kompresoru, který dodává vodu o teplotě 70 °C. Toto vysokoteplotní tepelné čerpadlo je také první, které používá chladivo R-32: energeticky účinnější chladivo, které produkuje méně emisí CO2.

4. Odolná izolace

3vrstvá izolace v pryžovém obkladu mezi spodní deskou a vibrační deskou absorbuje a izoluje hluk z běžícího kompresoru.

Vítězí nad zimou

Daikin Altherma 3 H HT je řešení vytápění využívající obnovitelné energie, které funguje v chladném i teplém podnebí. Ve srovnání s jinými systémy vytápění tato řada používá vzduch z venku pro dodávku správného topného výkonu a teplé vody i při teplotách do -28 °C.

Tři charakteristiky

Pouze vytápění

Tato funkce je standardem v řadě produktů Daikin a je dostupná pro všechny tři vnitřní jednotky. Toto nastavení poskytuje prostorové vytápění a teplou užitkovou vodu.

Vytápění a chlazení

Pokud kromě vytápění a teplé užitkové vody potřebujete komfortní chlazení, je funkce vytápění a chlazení nejlepším řešením. Tato funkce je dostupná pro všechny tři vnitřní jednotky. Tato funkce umožňuje přepínat provoz systému na chlazení místo vytápění. Toto uspořádání vyžaduje podlahové vytápění nebo jednotky fan coil,

Dvě zóny

Integrovaná parapetní jednotka je jediná vnitřní jednotka s dvouzónovým nastavením. S dvouzónovým nastavením si můžete vybrat správu a regulaci teploty dvou oddělených zón ve vašem domě, které používají různá topná tělesa, jako jsou radiátory a podlahové vytápění.

Zvažujujte, že si zažádáte o kotlíkovou dotaci nebo už máte odsouhlasenou kotlíkovou dotaci a řešíte výběr nejlepšího tepelného čerpadla?

Přejete si více informací? Potřebujete pomoc s kotlíkovou dotací?  Kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme.

KLIMA ENERGY Vám nabízí víc:

  • Individuální slevy s montáží.
  • Odborné poradenství při výběru.
  • Profesionální a odbornou montáž.
  • Dopravu zdarma po celé ČR.
  • Servis 24 hodin denně.
  • Cenovou nabídku zdarma.
  • Zákaznickou podporu.
  • Garantovaný záruční i pozáruční servis.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a kontaktujte nás s Vašimi požadavky, rádi Vám připravíme individuální řešení. 

KLIMA ENERGY s.r.o. je certifikována pro dotační programy „Kotlíková dotace“ a „Nová zelená úsporám“. Pro více informací se můžete podívat zde anebo prosím pište na dotazy. Kdykoli můžete také volat na 773 131 373. Kontaktujte nás hned a získejte až 127 500,- Kč na výměnu Vašeho kotle na tuhá paliva za ekologické a úsporné tepelné čerpadlo!!!

Na realizované akce se můžete podívat do sekce REFERENCE anebo nás  sledujte na Facebook.

Za naši společnost hovoří výsledky práce a naší prioritou je spokojený zákazník!