klimaenergy.cz

Tepelná čerpadla SAMSUNG EHS SPLIT o výkonu 9 kW do rodinného domu

140 000 Kč bez DPH za set
161 000 Kč včetně sazby 15% za set *
169 400 Kč včetně sazby 21% za set

* Sníženou sazbu daně lze uplatnit pouze v případě dodávky zařízení včetně instalace, viz. zákon o DPH č. 235/2004 Sb.
Na všechny produkty doprava ZDARMA

Tepelné čerpadlo Samsung EHS SPLIT je určené k vytápění rodinného domu. Tepelné čerpadlo využívá obnovitelné energie z okolního prostředí -  teplo z okolního vzduchu. Teplo ze vzduchu je zdarma využitelným zdrojem energie, použité k topení a ohřevu vody.

Systém s tepelným čerpadlem představuje účinné a ekologické řešení pro Váš dům. Další výhodou tepelného čerpadla je možnost využítí nižší sazby za elektřinu, kterou máte pak k dispozici pro celý rodinný dům.Samsung EHS je v zemích s chladným podnebím velmi spolehlivý. Samsung EHS poskytuje nejlepší výkon při vytápění při nízké okolní teplotě. Jeho vytápěcí kapacita při -10 °C je přibližně 90%. Při poklesu venkovní teploty se spustí odmrazování, které zabrání zamrznutí.

Samsung EHS Split je nejnovější přírůstek výrobní řady, splňující současné požadavky. Tento systém vzduch-voda je navržen a vyroben speciálně pro optimální vytápění. 

Samsung EHS split

KLIMA ENERGY Vám nabízí víc:

  • Individuální slevy s montáží.
  • Odborné poradenství při výběru.
  • Profesionální a odbornou montáž.
  • Dopravu zdarma po celé ČR.
  • Servis 24 hodin denně.
  • Cenovou nabídku zdarma.
  • Zákaznickou podporu.
  • Garantovaný záruční i pozáruční servis.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a kontaktujte nás s Vašimi požadavky, rádi Vám připravíme individuální řešení. 

KLIMA ENERGY s.r.o. je certifikována pro dotační programy „Kotlíková dotace“ a „Nová zelená úsporám“. Pro více informací se můžete podívat zde anebo prosím pište na dotazy. Kdykoli můžete také volat na 773 131 373. Kontaktujte nás hned a získejte až 127 500,- Kč na výměnu Vašeho kotle na tuhá paliva za ekologické a úsporné tepelné čerpadlo!!!

Na realizované akce se můžete podívat do sekce REFERENCE anebo nás  sledujte na Facebook.

Za naši společnost hovoří výsledky práce a naší prioritou je spokojený zákazník!