klimaenergy.cz

set klimatizace FTXS-K WIFI 3,5 kW

34 071 Kč bez DPH za set
39 182 Kč včetně sazby 15% za set *
41 226 Kč včetně sazby 21% za set

* Sníženou sazbu daně lze uplatnit pouze v případě dodávky zařízení včetně instalace, viz. zákon o DPH č. 235/2004 Sb.
Barva bílá
Na všechny produkty doprava ZDARMA

Užijte si perfektní komfort v diskrétním provedení, které se perfektně hodí do každého interiéru.

  • Komfortní proudění vzduchu zajišťuje dokonalé pohodlí ve vašem pokoji. Kdekoliv a neustále.
  • Ovládání máte plně v rukou díky týdennímu programu. Nastavte si svůj Perfect C°mfort.
  • Nejlepší volba pro ložnice. Je tak tichá, že ji ani neuslyšíte.

Tyto jednotky obsahují nejmodernější technologie tepelných čerpadel, které jsou kombinované s moderní konstrukcí a designem, a proto se hodí do jakéhokoli interiéru. Umožňují ideální řízení prostředí v místnostech během celého roku. Jsou také vhodné do místností v rekonstruovaných a perfektně izolovaných domech. Dobře použitelné jsou i jako chlazení serveroven.

Vysoká energetická účinnost

Invertor neustále monitoruje a upravuje teplotu prostředí, to je důvod, proč klesá spotřeba energie v porovnání s tradičními systémy, které neustále zapínají a vypínají kompresor (systémy bez invertoru), a to až o 30 %.

Tichý noční režim

Tento režim zaručuje dobrý spánek, jelikož předchází přehřátí nebo přechlazení ložnice v noci a navíc i uspoří energii. Když je zapnutý časovač, tak jednotka sama nastaví teplotu v ložnici při chlazení o 0,5°C vyšší a při vytápění o 2°C nižší

Výkonný režim

Když je aktivován výkonný režim, tak ohřeje nebo ochladí místnost během 20 minut, poté co uplyne tato doba, tak se jednotka vrátí k původnímu programu

Pokročilé čištění vzduchu

Jednotky obsahují pokročilou filtraci vzduchu: titan-apatitový fotokatalytický filtr, který zachytává prachové částice ve vzduchu, absorbuje bakterie a viry a jiné škodlivé organické sloučeniny, také rozkládá různé pachy.

Větší nástěnné jednotky FTXS 35, 42, 50K
Větší nástěnné jednotky dodají Vašemu obývacímu pokoji ideální komfort. Vylepšené uspořádání výstupu vzduchu, využívající tzv. Coanda efekt, ten zajistí, že se proud vzduchu rovnoměrně rozprostře i do nejvzdálenějšího koutu vašeho obývacího pokoje. Inteligentní pohybové čidlo, které sleduje pohyb osob v místnosti, a lamely směřují proud studeného vzduchu mimo osoby, tím předchází nepříjemným pocitům průvanu. Když čidlo zjistí, že se v místnosti nenachází žádná osoba po dobu 20 minut, tak jednotka aktivuje úsporný režim, a šetří tím energii. Pokud někdo vstoupí do místnosti, jednotka se aktivuje do posledního nastavení. Navíc jsou tyto jednotky velice tiché. Tyto velké jednotky se dají také dobře použít pro chlazení serveroven.