klimaenergy.cz

set klimatizace FTXS-K WIFI 2,0 kW

26 440 Kč bez DPH za set
30 406 Kč včetně sazby 15% za set *
31 993 Kč včetně sazby 21% za set

* Sníženou sazbu daně lze uplatnit pouze v případě dodávky zařízení včetně instalace, viz. zákon o DPH č. 235/2004 Sb.
Barva bílá
Na všechny produkty doprava ZDARMA

Užijte si perfektní komfort v diskrétním provedení, které se perfektně hodí do každého interiéru.

  • Komfortní proudění vzduchu zajišťuje dokonalé pohodlí ve vašem pokoji. Kdekoliv a neustále.
  • Ovládání máte plně v rukou díky týdennímu programu. Nastavte si svůj Perfect C°mfort.
  • Nejlepší volba pro ložnice. Je tak tichá, že ji ani neuslyšíte.

Tyto jednotky obsahují nejmodernější technologie tepelných čerpadel, které jsou kombinované s moderní konstrukcí a designem, a proto se hodí do jakéhokoli interiéru. Umožňují ideální řízení prostředí v místnostech během celého roku. Jsou také vhodné do místností v rekonstruovaných a perfektně izolovaných domech. Dobře použitelné jsou i jako chlazení serveroven.

Vysoká energetická účinnost

Invertor neustále monitoruje a upravuje teplotu prostředí, to je důvod, proč klesá spotřeba energie v porovnání s tradičními systémy, které neustále zapínají a vypínají kompresor (systémy bez invertoru), a to až o 30 %.

Tichý noční režim

Tento režim zaručuje dobrý spánek, jelikož předchází přehřátí nebo přechlazení ložnice v noci a navíc i uspoří energii. Když je zapnutý časovač, tak jednotka sama nastaví teplotu v ložnici při chlazení o 0,5°C vyšší a při vytápění o 2°C nižší

Výkonný režim

Když je aktivován výkonný režim, tak ohřeje nebo ochladí místnost během 20 minut, poté co uplyne tato doba, tak se jednotka vrátí k původnímu programu

Pokročilé čištění vzduchu

Jednotky obsahují pokročilou filtraci vzduchu: titan-apatitový fotokatalytický filtr, který zachytává prachové částice ve vzduchu, absorbuje bakterie a viry a jiné škodlivé organické sloučeniny, také rozkládá různé pachy.

Nástěnné jednotky CTXS-K / FTXS-K jsou ideálním doplňkem každého interiéru. Jednotky o velikosti 2kW a 2,5 kW jsou vhodné pro menší místnosti, např. ložnice. Jednotky o velikosti 3,5 kW, 4,2 kW nebo 5 kW jsou vhodné pro větší místnosti či serverovny.