klimaenergy.cz

set klimatizace FTX-J3 3,5 kW

28 309 Kč bez DPH za set
32 556 Kč včetně sazby 15% za set *
34 254 Kč včetně sazby 21% za set

* Sníženou sazbu daně lze uplatnit pouze v případě dodávky zařízení včetně instalace, viz. zákon o DPH č. 235/2004 Sb.
Barva bílá
Na všechny produkty doprava ZDARMA

Tato klimatizace splňuje náročné požadavky, jež jsou dnes kladeny na moderní domácnosti. Současně dodává výkon, který přesahuje celoroční účinnost, která je vyžadována evropskými předpisy. Tato jednotka s tepelným čerpadlem a moderní invertorovou technologií má velmi nízký dopad na životní prostředí a také nižší energetické nároky = vysoké úspory prostředků za vytápění a chlazení.

 

Vysoká energetická účinnost

Invertor neustále sleduje a upravuje teplotu v místnosti a tím využívá jen tolik energie kolik je v danné chvíli potřeba, díky tomu klesá spotřeba energie (až o 30 %) v porovnání se systémy bez invertoru, které neustále zapínají a vypínají kompresor.

Tato klimatizace má všechny potřebné vlastnosti pro vytvoření optimální prostředí ve Vaší domácnosti. Nenápadný design je vhodný pro jakýkoli interiér. Diskrétní a moderní design v matném krystalicky bílém provedení, jež splývá se zdí a nenarušuje tak design interiéru.

Společnost Daikin vyrábí kompletní sortiment nástěnných klimatizací nabízející optimální design a komfort pro jakoukoli místnosti Vašeho domova. Funkce nastavení pohodlí nastaví teploty pro obytný prostor, který je obývaný přes den, a to: výchozí nastavení je 21°C pro vytápění a 24°C v pro chlazení, samozřejmě tyto teploty lze měnit uživatelem. Tato nástěnná řada je velmi tichá.

Tichý noční režim

Noční režim Vám zkvalitní spánek! Klimatizace předchází přehřátí nebo přechlazení místnosti - ložnice v noci a také spoří energii. V případě, že je aktivován časovač, jednotka automaticky nastaví teplotu v místnosti při chlazení o 0,5°C vyšší a při vytápění o 2°C nižší.

Výkonný režim

Výkonný režim, ohřeje nebo zchladí místnost do 20 minut, poté co uplyne tato doba, jednotka se vrátí k původnímu programu.

Pokročilé čištění vzduchu

Pokročilá filtrace vzduchu - fotokatalytický filtr apatitem titanu, zachytává prachové a pylové částice ve vzduchu, absorbuje bakterie, viry, mikroorganismy a jiné škodlivé organické sloučeniny, rozkládá různé pachy. Přispívá tak ke zdravejšímu a příjemnějšímu prostředí ve Vašem domově.