klimaenergy.cz

set klimatizace 13,4 kW 360° - KRUHOVÉ KAZETOVÉ JEDNOTKY 3f/380V/50Hz 900x900

110 035 Kč bez DPH za set
126 541 Kč včetně sazby 15% za set *
133 143 Kč včetně sazby 21% za set

* Sníženou sazbu daně lze uplatnit pouze v případě dodávky zařízení včetně instalace, viz. zákon o DPH č. 235/2004 Sb.
Na všechny produkty doprava ZDARMA

360° - KRUHOVÉ KAZETOVÉ JEDNOTKY 3f/380V/50Hz 900x900

Jednotka rovnoměrně vychladí každý kout místnosti, aniž by zanechala jakékoli mrtvé zóny, zvyšuje tak pocit pohodlí každého obyvatele a zlepšuje celkovou spokojenost.

Díky špičkové kruhové konstrukci vytváří kruhová kazeta 360 rovnoměrné komfortní chlazení v celé místnosti bez vlivu na okolí. Integrovaný kruhový LED displej jasně zobrazuje nastavení proudění vzduchu, které lze změnit pomocí intuitivních ovládacích prvků.

Bezlamelová konstrukce eliminuje prach ulpívající na lamelách, který by jinak negativně ovlivňoval kvalitu ovzduší v interiéru. Nemá vliv na rychlost vypouštěného vzduchu ani nesnižuje proudění vzduchu. Vrstva horizontálního proudění vzduchu, která zmenšuje úhel vypouštěného vzduchu, se jemně rozptyluje po celé místnosti.

DIGITAL INVERTER COMPRESSOR Kompresor moduluje výkon podle aktuální potřeby, což výrazně snižuje plýtvání energie v porovnání s běžnými kompresory.

ANTIBACTERIAL FILTER Nová generace filtrů je vybavena speciálním povlakem proti bakteriím, alergenům a virům, čímž přispívá ke zdravějšímu vzduchu.

INTEGRATED CONDENSATION DRAIN PUMP

SAMSUNG SUPER PLASMA ION Inovativní technologie vytváří aktivní vodík, který spolu s ionty kyslíku neutralizuje škodlivé částice způsobující alergie a dýchací potíže, což vždy zabezpečí čistý a zdravý vzduch.

NO DUST

AIR-INLET TO LET EXTERNAL AIR IN

Čerpadlo kondenzátu součástí jednotky.