klimaenergy.cz

set Daikin klimatizace FTX-K 3,5 kW WIFI

25 431 Kč bez DPH za set
29 246 Kč včetně sazby 15% za set *
30 772 Kč včetně sazby 21% za set

* Sníženou sazbu daně lze uplatnit pouze v případě dodávky zařízení včetně instalace, viz. zákon o DPH č. 235/2004 Sb.
Barva bílá
Na všechny produkty doprava ZDARMA

Špičková technologie tepelných čerpadel spolu v kombinaci s moderní konstrukcí a designem, jsou ideální do každého interiéru. Umožňují Vám nastavit si doma či v kanceláři ideální prostředí ať už je venku jakékoli počasí. 

Tato klimatizace poskytuje tu pravou teplotu, po které toužíte. Navíc k této jednotce dostanete WiFi modul zdarma. Má všechny potřebné vlastnosti pro vytvoření optimální prostředí ve Vaší domácnosti. Nenápadný design vhodný pro jakýkoli interiér. Diskrétní a moderní design v matném krystalicky bílém provedení, jež splývá se zdí a nenarušuje tak design interiéru.

Tato nástěnná klimatizace splňuje náročné požadavky, jež jsou dnes kladeny na moderní domácnosti. Současně dodává výkon, který přesahuje celoroční účinnost, která je vyžadována evropskými předpisy. Tato klimatizace s tepelným čerpadlem a moderní invertorovou technologií má velmi nízký dopad na životní prostředí a také nižší energetické nároky = vysoké úspory prostředků za vytápění a chlazení.

Vysoká energetická účinnost

Invertor neustále sleduje a upravuje teplotu v místnosti a tím využívá jen tolik energie kolik je v danné chvíli potřeba, díky tomu klesá spotřeba energie (až o 30 %) v porovnání se systémy bez invertoru, které neustále zapínají a vypínají kompresor.

Wi-Fi modul zdarma! Ovládejte jednotku kdekoliv a kdykoliv z Vašeho chytrého telefonu! 

  • Online kontrola stavu Vaší jednotky,
  • Ovládání provozního režimu,
  • nastavení teploty, rychlosti a směru proudění vzduchu
  • Rozvrh: nastavení teploty a provozu, až 4 provozní režimy denně po dobu 7 dnů

Tyto činnosti lze provádět z vašeho smarphonu či tabletu, potřebné aplikace jsou pro Android i Apple zařízení k dispozici zdarma.

Daikin nástěnné jednotky FTX-K

Společnost Daikin vyrábí kompletní sortiment nástěnných jednotek nabízející optimální design a komfort pro jakoukoli místnosti Vašeho domova. Funkce nastavení pohodlí nastaví teploty pro obytný prostor, který je obývaný přes den, a to: výchozí nastavení je 21°C pro vytápění a 24°C v pro chlazení, samozřejmě tyto teploty lze měnit uživatelem. Tato nástěnná řada je velmi tichá.