klimaenergy.cz

nástěnná set Emura II 3,5 kW

63 151 Kč bez DPH za set
72 624 Kč včetně sazby 15% za set *
76 413 Kč včetně sazby 21% za set

* Sníženou sazbu daně lze uplatnit pouze v případě dodávky zařízení včetně instalace, viz. zákon o DPH č. 235/2004 Sb.
Barva bílá
Na všechny produkty doprava ZDARMA

Daikin Emura je luxusní klimatizace, jejichž topný výkon je např. při -15 °C  3,6 nebo 4,2 kW s rekordní účinností 3,1 resp. 2,8! Účinnost zařízení a špičkový design splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Navíc dostanete a můžete tak ovládat zařízení kdykoliv a kdekoliv pomocí Vašeho smartphonu nebo tabletu s možností týdenního programování.

Daikin Emura

Nová Daikin Emura stejně jako její předchozí generace znovu potvrzuje, že klimatizační jednotka může nejen dobře vypadat, ale může být také vysoce energeticky účinná. Vysoká energetická účinnost je dosažena pomocí pokročilých technologií na úsporu energie, jako jsou technicky přepracované rotační kompresory. Díky funkci tepelného čerpadla vzduch-vzduch získává 80% svého energetického výkonu z obnovitelných zdrojů = z okolního vzduchu. SEER až do A++

Inteligentní pohybové čidlo

Inteligentní pohybové čidlo, které sleduje pohyb osob po místnosti a směřuje proud studeného vzduchu jinam, než jsou osoby, a tím předchází nepříjemným pocitům. V případě že čidlo zjistí, že se v místnosti nikdo nenachází po dobu 20 minut, jednotka se přepne do úsporného režimu, tím šetří energii. Jakmile někdo vstoupí do místnosti, jednotka se aktivuje do posledního nastavení.

Pro zajištění rovnoměrné teploty v celé místnosti natáčí Emura vzduchové lamely střídavě do stran, a také nahoru a dolů. Tím vzduch rovnoměrně cirkuluje po celé místnosti, do rohů a vzdálenějších prostor.

Komfortní režim

Bezprůvanový provoz výrazně zvyšuje míru komfortu v místnosti. Při chlazení jsou lamely nastaveny do horizontální polohy, a tím Emura předchází foukání studeného vzduchu přímo na osoby v místnosti. Při vytápění se lamely natočí dolů, aby teplý vzduch proudil do spodní části místnosti.

Čistý vzduch

Výkonný titan-apatitový fotokatalytický filtr pro čištění vzduchu zachytává mikroskopické prachové části ve vzduchu, absorbuje škodlivé organické sloučeniny, jako jsou bakterie a viry, a dokonce rozkládá molekuly různých pachů.

Tichý provoz

Klimatizační jednotka Daikin Emura je velmi tichá, s hlučností sníženou na 19 dB(A).

Noční režim

Rychlé změny teploty Vás mohou rušit při spánku. Daikin Emura umí zabránit přehřátí či podchlazení místnosti. Pokud je časovač aktivní, jednotka automaticky nastaví teplotu při chlazení o 0,5°C vyšší a při vytápění o 2°C nižší.

Snadné ovládání

Jednoduché a intuitivní infračervené dálkové ovládání (dodávané standartně s jednotkou v ceně), Vám umožní mít úplnou kontrolu nad teplotou v místnosti. 

Wi-Fi - inteligentní ovládání

Wi-Fi - inteligentní ovládání přes bezdrátovou síť WLAN - zdarma!
Daikin Emura obsahuje jednotku WLAN typu „plug and play“, jež umožňuje pomocí aplikace pro chytré telefony a tablety nastavit a dokonce i naplánovat teplotu ať už jste kdekoli. Aplikace Daikin Online Controller pracuje na platformě Apple či Android a je volně ke stažení. Velkou výhodou je, že jednotku lze takto ovládat i na cestách, což Vám umožní optimálně regulovat jednotku pro další úspory energie. Celý tento doplněk vyžaduje pevné či mobilní připojení k internetu. 

Daikin Emura II je vysoce účinná inteligentní klimatizace se špičkovými funkcemi.