klimaenergy.cz

klimatizace Nexura set 2,5 kW

56 929 Kč bez DPH za set
65 469 Kč včetně sazby 15% za set *
68 885 Kč včetně sazby 21% za set

* Sníženou sazbu daně lze uplatnit pouze v případě dodávky zařízení včetně instalace, viz. zákon o DPH č. 235/2004 Sb.
Barva bílá
Na všechny produkty doprava ZDARMA

Hledáte radiátor a klimatizaci v jednom? Řešení je v parapetní klimatizaci Daikin Nexura.

Nenápadný stylový design parapetní klimatizace ukrývá nejmodernější technologie. Daikin Nexura Vám umožní vytápění s velmi zajímavou funkcí, chlazení, čištění vzduchu a to vše kombinuje s extrémní energetickou účinností.

 

Teplo jako z radiátoru

Pořiďte si Daikin Nexura a nechte se obklopit příjemným pocitem teplého vzduchu, a to vše díky přednímu hliníkovému panelu, který se po jednoduché aktivaci jedním tlačítkem na dálkovém ovládači rozehřeje jako klasický radiátor. Kombinace příjemného sálavého tepla s velmi nízkou hladinou hluku a sníženým průtokem vzduchu, Vám umožní vytvořit útulnou a uvolněnou atmosféru pohodlně u Vás doma.

Čistý a čerstvý vzduch díky klimatizaci

Výkonný fotokatalytický filtr s apatitem titanu pro čištění vzduchu zachytává mikroskopické prachové části ve vzduchu, absorbuje škodlivé organické sloučeniny, jako jsou bakterie a viry, a dokonce odstraňuje různé pachy.

 

Noční režim klimatizace

Pro komfortní spánek. Rychlé změny teplot mohou být nepříjemné a mohou Vás rušit při spánku. Daikin Nexura umí při nastaveném časovači zabránit přehřátí či podchlazení místnost tím, že jednotka automaticky nastaví teplotu při chlazení o 0,5°C vyšší a při vytápění o 2°C nižší.

Tichý provoz

Parapetní jednotka Daikin Nexura je velmi tichá, při chlazení je hluk pouhých 22 dB(A) a při vytápění jen 19 dB(A). Pro porovnání - běžná úroveň hluku v tiché místnosti činí průměrně 40 dB(A).

Příjemné prostředí

Pro zajištění rovnoměrné teploty v celé místnosti jednotka Daikin Nexura pohybuje automaticky lamelami nahoru a dolů. Díky této funkci se vzduch rovnoměrně rozptyluje po celé místnosti.

Chlazení a vytápění v jednom

Parapetní klimatizace Daikin Nexura využívá nejmodernější technologii vytápění - tepelné čerpadlo. Tepelné čerpadlo využívá téměř nevyčerpatelný a obnovitelný zdroj energie a to vzduch. Technologie tepelného čerpadla je energeticky mnohem účinnější než systémy které využívají fosilní paliva = výrazné snížení emisí CO2. Technologie invertoru střídá rychlost kompresoru tepelného čerpadla – motoru jednotky, a tím využívá pouze takové množství energie jaké je v dané chvíli potřebné pro vytápění či chlazení místnosti. Tím se vyhýbá nezbytným startům a zastavením, které spotřebovávají energii a snižují životnost kompresoru. Invertorová technologie je až o 30% úspornější než systémy bez invertorů.

Daikin Nexura dosahuje koeficientu energetické výkonnosti (COP) vyšší než 4 = systém vyrobí maximálně 4 kilowatty vytápěcí nebo chladící kapacity na každý 1 kilowatt využité elektřiny, díky tomu jeho účinnost stoupne až na 400%!