klimaenergy.cz

Daikin set FVXS- F 2,5 kW

33 349 Kč bez DPH za set
38 352 Kč včetně sazby 15% za set *
40 353 Kč včetně sazby 21% za set

* Sníženou sazbu daně lze uplatnit pouze v případě dodávky zařízení včetně instalace, viz. zákon o DPH č. 235/2004 Sb.
Barva bílá
Na všechny produkty doprava ZDARMA

Potřebujete nastavit komfortní prostředí po celý rok a při jakémkoli počasí? Řešení najdete v parapetní klimatizaci Daikin.

Parapení klimatizační jednotky Daikin FVXS-F využívají nejmodernější technologii tepelných čerpadel. Kombinace tepelného čerpadla s moderní konstrukcí a designem, to je ideální jednotka do každého interiéru. Jednotka se díky své malé výšce perfektně vejde pod okno. Dá se také naistalovat na stěnu nebo částečně zapustit do zdi. Parapetní jednotka má speciální dolní výstup vzduchu který směřuje ohřátý vzduch na podlahu, pro optimální tepelný komfort v úrovni nohou.

Vysoká energetická účinnost

Invertor, který neustále sleduje a upravuje teplotu v místnosti, spotřebovává jen tolik energie kolik je zrovna potřeba. Díky tomu klesá spotřeba energie v porovnání se systémy bez invertoru až o 30 %. Invertorová technologie má velmi pozitivní dopad na životní prostředí a velmi nízké energetické nároky. To pro Vás znamená vysoké úspory za vytápění a chlazení.

 

Nenápadný funkční design parapetní klimatizace je vhodný pro jakoukoli místnost Vašeho domova. Klimatizační jednotka je v matném bílém provedení a splývá se zdí, tudíž neruší celkový design žádného interiéru. Vzhledem připomíná klasický radiátor.

Tichý noční režim

Noční režim pro Váš kvalitní spánek. Při aktivním časovači, jednotka předchází přehřátí nebo přechlazení ložnice v noci tím, že automaticky nastaví teplotu v místnosti při chlazení o 0,5°C vyšší a při vytápění o 2°C nižší. To také vede k úspoře energie.

Proudění vzduchu

Tuto parapetní jednotku lze také používat pouze jako ventilátor, to znamená že jsou zapnuty pouze ventilátory bez chlazení či topení.

Efektivní distribuce vzduchu

Jednotka FVXS-F automaticky pohybuje lamelami nahoru a dolů a tím efektivně usměrňuje proudění vzduchu do místnosti, tato funkce zajistí rovnoměrné rozdělění teploty v místnosti.